Datu aizsardzība

Jūsu datu saglabāšana/izmantošana
Mēs izmantojam Jūsu datus tikai Jūsu pasūtījumu vai jautājumu apstrādei vai jautājumu saņemšanai, saglabāšanai un izmantošanai, lai Jūs varētu saņemt turpmākus servisa pakalpojumus. Lai to īstenotu, mums būs nepieciešama Jūsu piekrišana. Mēs prasām un izmantojam Jūsu personiskos datus tikai saskaņā ar Vācijas Federatīvās Republikas Datu privātuma likuma normām.
Lai varētu apstrādāt un piegādāt Jūsu pasūtījumu, mēs nododam Jūsu datus tālāk tikai ar piegādi saistītajam piegādes uzņēmumam. Datu nodošana trešajām pusēm citiem mērķiem nav atļauta.
Papildus mēs piedāvājam arī šādus pakalpojumus:

  • Klienta konta izveidošanu, lai Jūs varētu ērtāk veikt pasūtījumus . Ja vairs nevēlaties nākotnē izmantot savu klienta kontu, Jūs par to varat mums paziņot jebkurā laikā. Tad mēs izdzēsīsim Jūsu datus.
  • Ziņojumu abonēšana. Pasūtot mūsu informatīvos izdevumus, mēs regulāri informēsim Jūs pa e-pastu par jaunumiem un piedāvājumiem. Jūs varat vienkārši atteikties no šiem sūtījumiem, izmantojot saiti Informatīvajā izdevumā vai arī mūsu mājas lapā.


Tiesības saņemt informāciju

Pēc Jūsu pieprasījuma mēs sniegsim Jums bezmaksas informāciju par saglabātajiem personas datiem. Ja vēlaties, Jūs varat nosūtīt ziņojumu mūsu mājas lapas administratoram: webadmin@denios.de. Mums ir arī pienākums pēc pieprasījuma labot, bloķēt vai dzēst par Jums saglabāto informāciju.

Sīkdatnes
Lai nodrošinātu mūsu Interneta piedāvājumu funkcionalitāti un padarītu tā lietošanu Jums ērtāku, mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies). Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, ar šo sīkdatņu palīdzību Jūsu datorā tiek saglabāta informācija. Jums ir iespēja atslēgt sīkdatņu saglabāšanu savā datorā ar attiecīgo iestatījumu palīdzību. Tomēr, bez šīs funkcionalitātes mūsu piedāvājums mājas lapā var būt ierobežots.

Droša datu pārsūtīšana caur SSL šifrēšanu
Lai šifrētu Jūsu datus, DENIOS mājas lapa darbojas ar 128 bit SSL programmatūru. SSL nozīmē "Drošligzdu slānis jeb standarts SSL", un tā ir Interneta drošības programmatūra, lai garantētu drošu Jūsu datu pārsūtīšanu Internetā. Šifrēšana tiek aktivizēta brīdī, kad ievadāt un nosūtāt savus privātos datus uz mūsu serveri. Lielākajā daļā pārlūku drošās lapas iespējams atpazīt pēc piekaramās atslēgas simbola, kas parādās pārlūka uzdevumjoslā ekrāna apakšpusē. Ar SSL palīdzību tiks šifrēti šādi dati:

  • Jūsu personiskā informācija (adrese, tālruņa numurs, u.c.)
  • Jūsu reģistrēšanās informācija (lietotāja vārds un parole)
  • Pasūtījuma informācija Jūsu grozā
  • Jūsu konta dati (t.i. apstrādē esošie pasūtījumi)


Google Analytics
Šī vietne izmanto Google Analytics, uzņēmuma Google Inc. ("Google") tīmekļa analīzes pakalpojumu. Google Analytics izmanto sīkdatnes, teksta datus, kas tiek saglabāti Jūsu datorā un dod iespēju veikt analīzi par tīmekļa vietnes izmantošanas ieradumiem. Ar sīkdatnēm iegūtā informācija par šīs tīmekļa vietnes izmantošanu tiks pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur arī saglabāta. Ja šajā tīmekļa vietnē aktivizēsiet IP adreses slēpšanas funkciju, Google saīsinās Jūsu IP adresi Eiropas Savienības dalībvalstīs un citās Eiropas Ekonomiskās Zonas dalībvalstīs.

Tikai izņēmuma gadījumos pilna Jūsu IP adrese tiks pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Pēc šīs tīmekļa vietnes lietotāju pieprasījuma Google izmantos informāciju, lai izvērtētu tīmekļa vietnes izmantošanas paradumus, lai apkopotu ziņojumus par tīmekļa vietnes izmantošanas aktivitātēm un sniegtu citus ar tīmekļa vietnes izmantošanu un interneta izmantošanu saistītos pakalpojumus tīmekļa vietnes lietotājam.

Google Analytics ietvaros no pārlūka iegūtā lietotāja IP adrese netiks apvienota ar citiem Google datiem. Sīkdatņu saglabāšanu iespējams atspējot Jūsu interneta pārlūkprogrammas iestatījumos; tomēr mēs vēlamies Jūs informēt, ka šajā gadījumā Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot atsevišķas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Jums ir arī iespēja novērst caur sīkdatnēm iegūtās tīmekļa vietnes izmantošanas informācijas (ieskaitot IP adresi) nosūtīšanu Google, kā arī šo datu apstrādi Google darbības ietvaros, lejupielādējot un instalējot šo pārlūkprogrammas spraudni.

Lejupielādēt pārlūka spraudni

Šī pievienojumprogramma izmantojama pārlūkos Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari un Opera.