Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

Bīstamo vielu uzglabāšana ar sistēmu
Sistēmu konteineru sērija ir daudzveidīgu un uz pielietojumu orientētu produktu klāsts bīstamo vielu uzglabāšanai. Jau 25 gadus šīs sērijas izstrādājumi lieliski izpilda visdažādākās mūsu klientu vajadzības visā Eiropā - droši un uzticami.
Sistēmu konteineri pēc Jūsu mērījumiem tiek pielāgoti mucu, palešu vai IBC tvertņu uzglabāšanai. Tādēļ dažādas modeļu sērijas ir lieliski piemērotas dažādiem konteineru izmēriem un uzglabāšanas veidiem.
Individuālas klientu vajadzības var tikt ņemtas vērā arī attiecībā uz uzglabāšanas temperatūru un ventilāciju.

Izturīga sistēma
Lai nodrošinātu stabilu un izturīgu uzglabāšanas sistēmu, konteineru sistēmas ir veidotas no metinātas tērauda rāmja konstrukcijas. Sienu un jumta plāksnes ir noklātas ar cinkotu tēraudu. Daudzslāņu pārklājums ar izturīgu krāsu un korpusa apakšpuses augstas izturības gruntējums nodrošina ilgstošu aizsardzību pret koroziju. Pie rāmja stingri piestiprinātā, šķidrumu necaurlaidīgā nosēdtilpne nodrošina Jums nepieciešamo vides un ūdens aizsardzību.
Konteineri atbilst vispārīgajām Vācijas Būvtehnikas institūta (DIBt) būvinspekcijas atļaujām.

Bīstamo vielu uzglabāšana ir plānojama
Korozīvu vielu uzglabāšanai iespējams tieši no ražotāja pasūtīt konteineri ar skābjizturīgu PE ieklājumu (ieklāto plastmasas tilpni) vai nerūsējošā tērauda nosēdtilpni.
Apvienojumā ar piederumiem, konteineru sistēmas ir piemērotas arī viegli uzliesmojošu šķidrumu glabāšanai. Komplektā ietilpst zemēšanas siksna iezemēšanai uz vietas /potenciāla izlīdzināšanai, lai novērstu elektrostatisko izlādēšanos, kā arī konteinera marķējums. 

 

Kontaktinformācija

Plauktu sistēmas FBM

Augstvērtīgs ugunsaizsardzības risinājums
Viegli uzliesmojošu bīstamo vielu uzglabāšanai uz paletēm vai IBC, drošu un atbilstošu risinājumu nodrošina ugunsizturīgie FBM sērijas noliktavu plauktu statīvi.

Uzbūve
Ugunsizturīgie FBM plauktu statīvu konteineri ir bīstamo vielu glabāšanas risinājums ar augstumā pielāgojamu plauktu sistēmu drošai un ērtai 64 mucu (200 l) vai 16 IBC uzglabāšanai.
Dubultā tērauda rāmja konstrukcija un ugunsdrošā izolācija no minerālvates paneļiem (būvniecības materiālu klase A) piešķir šiem ugunsizturīgajiem plauktu statīviem vismaz 90 minūšu ugunsizturību gan pie iekšējas vai ārējas uguns slodzes. Papildus tie ir aprīkoti ar nosēdtilpni saskaņā ar Ūdens resursu likuma normām, kā arī restēm un pašbloķējošām, ugunsizturīgām T-90 durvīm ar pretpanikas rokturi.

Sertificēta ugunsizturība
Ugunsizturīgie plauktu konteineri FBM atbilst visām DIN 4102 standarta F 90 ugunsizturības prasībām, t.i. ražošanas sērija ir ugunsizturīga 90 minūtes, neatkarīgi no tā, vai uguns iedarbojas no plauktu sistēmas konteinera iekšpuses vai ārpuses.
Pamatojoties uz šiem principiem, kā arī Vācijas Būvniecības Tehnoloģiju institūta (DIBt) vispārīgo būvinspekcijas atļauju plauktu sistēmu konteineriem un integrētajai nosēdtilpnes sistēmai, tiek garantēta ugunsizturīgo plauktu sistēmu konteinera atbilstība likumu normām.

Plauktu sistēma
Drošai un stabilai mucu, palešu kravu un IBC glabāšanai, plauktu konteineri ir aprīkoti ar plauktu sistēmu, kas ir iemontēta tieši konteinera nosēdtilpnē.
Augstumā regulējami plaukti (ar 50 mm restēm) nodrošina ērtu plauktu pielāgošanu izvietojamo priekšmetu augstumam. Tādējādi iespējams optimāli izmantot visu glabātuves telpu.

Kontaktinformācija

2K 214.0

 

Kapacitāte: 4 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība:  1100 l

1 G 314

 

Kapacitāte: 10 mucas
Nosēdtilpnes ietilpība:  750 l

2H1214.O

 

Kapacitāte: 18 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība:  4500 l

2G 614.0

 

Kapacitāte: 40 mucas
Nosēdtilpnes ietilpība:  2050 l

FBM base 314.20

 

Kapacitāte: 2 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība:  1270 l

FBM base 714.20 OST-el

 

Kapacitāte: 12 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība:  2000 l

FBM base 314.30

 

Kapacitāte: 4 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība:  1270 l

FBM plus 614.30

 

Kapacitāte: 8 IBC
Nosēdtilpnes ietilpība: 2600 l