Siltuma kameras

Uzkarsēšana un kausēšana līdz 150 grādiem
DENIOS karsēšanas kameras tiek būvētas pēc gadiem pārbaudīta konstrukciju principa no metināta tērauda konstrukcijām ar visaptverošu izolāciju un izmantojot salaminētus elementus ar minerālvates vai cietu poliuretāna putu (PUR) centrālo stiprinājumu.
Tās ir projektētas kā neiebūvētas temperatūras kontroles sistēmas, kas jāpiekrauj no ārpuses, tādējādi nodrošinot optimālu telpas izlietojumu 200 l mucu un IBC tvertņu temperatūras kontrolei.

Pielietojums
Šī veida uzglabāšanas sistēmas ieteicams izmantot to izejvielu karsēšanai un kausēšanai, kas nepieciešamas turpmākam ražošanas procesam. Nepieciešamā izolācija, kā arī karstuma-ventilācijas sistēma tiek izstrādāta un pielāgota pēc darbībai atbilstošajiem parametriem. Tādējādi pie īsāka karsēšanas laika, līdz 150 grādiem pēc Celsija apstrādātie materiāli vai vielas ir tikpat drošas kā homogēni sagatavotās. Augstākas temperatūras (vairāk par 150 °C) ir iespējamas pēc pieprasījuma, pielāgojot konstrukciju un izmantojot piemērotus materiālus (piem., nerūsējošo tēraudu vai cinkotas būvdaļas).

Siltuma kamera WB 12.12

Nepārtrauktā karsēšanas kamera pēc specifiska dizaina

Siltuma kamera WB 24.12

Siltuma kamera 314-2