Ugunsaizsardzības konteineri

Ugunsaizsardzības konteineri BMC

Tvertņu tipi
BMC konteineru sērijā ir pieejami trīs dažādi konteineru tipi:
BMC-S - Ugunsaizsardzība mazākā telpā
BMC-M - kompakts un universāli izmantojams
BMC-X - brīvais augstums 2 500 mm, darba vietas iekārtošanai ar papildus uzglabāšanas vietu.

Nosēdtilpne
BMC tipa ugunsaizsardzības konteiners ir nodrošināts ar viengabala, karsti cinkotu tērauda nosēdtilpni. Pateicoties augstajai vispārējās tilpnes ietilpībai iespējams uzglabāt arī lielas mucas saskaņā ar likumu normām.
Karsti cinkotās restes iespējams viegli izņemt, lai izmazgātu nosēdtilpni. Korozīvu vielu uzglabāšanai iespējams tieši no ražotāja pasūtīt konteineri ar iebūvētu plastmasas vai nerūsējošā tērauda nosēdtilpni.

Sienas un jumts
Dubultā tērauda rāmja konstrukcija gan iekšējam, gan ārējām rāmim sniedz drošību un stabilitāti ugunsgrēka gadījumā. Tādējādi tiek nodrošināta 90 minūšu aizsardzība pret uguni gan no iekšpuses, gan ārpuses.
Starp iekšējo un ārējo rāmi ir ieklāti augstas kvalitātes ugunsaizsardzības paneļi (ugunsizturības klase F90) ar nedegošu minerālvates izolāciju. Paneļi ir pārsegti ar cinkotām tērauda plāksnēm un pēc tam pārklāti. Tie piedāvā nepieciešamo ugunsizturības klasi saskaņā ar DIN 4102 un EN 13501.

Individuāla pielāgošana klienta vajadzībām
Atkarība no izmantošanas mērķa, BMC konteinerus iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām ar papildu iekārtām, piemēram,

  • Durvju bloķēšanas sistēmu ar DIBt apstiprinājumu,
  • tehnisko ventilāciju, sprādzienaizsardzību,
  • Rampa,
  • Iebūvētajiem plauktiem

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktinformācija

EFP

Eiropas ugunsdrošība (EFP)
Meklējat sistēmu likumīgai uzliesmojošo vielu glabāšanai? EFPStore piedāvā Jums drošību, pievilcīgu cenas/snieguma attiecību un zemas transportēšanas izmaksas ar transportēšanai optimizētiem izmēriem - gūstiet labumu no DENIOS 25 gadu pieredzes bīstamo vielu glabāšanā.
Eiropā ugunsdrošības noteikumi ir balstīti uz standarta EN 13501 prasībām. EFP-Stores ugunsdrošības komponenti tikuši izvēlēti, pārbaudīti un klasificēti ar šo normu.

Nosēdtilpne
Viengabala nosēdtilpne ir ražota no karsti cinkotas tērauda plāksnes. Sistēmās ar dalīto nosēdtilpni nedrīkst pievienot noplūdes apjomus no viengabala tilpnes. Tādējādi DENIOS priekšrocība ir arī lielu konteineru izvietošana.
Karsti cinkotās restes iespējams viegli izņemt, lai izmazgātu nosēdtilpni. Korozīvu vielu uzglabāšanai iespējams tieši no ražotāja pasūtīt konteineri ar iebūvētu plastmasas nosēdtilpni. Pirms katras nosēdtilpnes nosūtīšanas pircējam, DENIOS veic tās pārbaudi pret noplūdi.

Sienas un jumts
Dubultā tērauda rāmja konstrukcijas izmantošana gan iekšējam, gan ārējām rāmim sniedz drošību un stabilitāti ugunsgrēka gadījumā (ugunsaizsardzība no iekšpuses un no ārpuses). Starp iekšējo un ārējo rāmi atrodas stingrs 100 mm ugunsizturīgs minerālvates slānis. Paneļi ir pārsegti ar cinkotām tērauda plāksnēm un pēc tam pārklāti. Tie ir klasificēti saskaņā ar DIN 4102 uz F 90 vai saskaņā ar DIN EN 13501 uz El 120.

Individuāla pielāgošana klienta vajadzībām
Jūsu bīstamo vielu glabāšanas pielāgošanai EFP-Store iespējams aprīkot ar papildu piederumiem:

 

  • tehniskā ventilācija (uzliesmojošu vielu glabāšanai),
  • sprādzienizturīga apkures un apgaismojuma sistēma,
  • Durvju bloķēšanas sistēmu ar DIBt apstiprinājumu,
  • maināma plauktu sistēma,
  • Rampa,
  • Piederumu komplekts viegli uzliesmojošu vielu uzglabāšanai ar marķējumu konteinerim un zemējuma uzliktni iezemēšanai uzglabāšanas vietā (potenciālu izlīdzināšanas nodrošināšana).
Kontaktinformācija

BMC M 240

 

Platība: apt. 5 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  500 l

BMC M 600

 

Platība: apt. 13 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  1700 l

BMC M 360

 

Platība: apt. 8 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  1000 l

BMC-X 720

 

Platība: apt. 19 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  2400 l

ES 240

 

Platība:    apt. 5 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  750 l

ES 480

 

Platība: apt. 7.5 m²
Nosēdtilpnes ietilpība:  1200 l